top of page

Akademi Bostanlı Yabancı Dil Kursu 2012 yılında İzmir Bostanlı'da Ebru Doğruer tarafından kurulmuştur.

Akademi Bostanlı'yı kurmadan önceki 15 yıllık birikim ve tecrübesini , takımına yeni katılan arkadaşlarına aktararak, 25 yıldır geleceği şekillendirmek için çalışmaktadırlar.

En az 4 en fazla 10 kişilik sınıfları ile öğrencilerin ihtiyaçlarının en kısa sürede karşılanması hedeflenen kurumumuzda amaç, birey ve kurumların gereksinimlerine göre şekillenen farklı eğitim modelleri sunarak, hem kişisel gelişime hem de profesyonel yaşama katkı sağlamaktır.

Öğrencilerden beklentilerimiz

  • Nazik ol!

  • Saygılı ol!

  • Sorumluluk sahibi ol!

  • Görevlerini yerine getir!

  • Ve çok eğlen :)

Ebru Doğruer kimdir?

Lise eğitimini Bornova Anadolu Lisesi’nde, üniversite eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi’nde İngilizce öğretmenliği formasyon programını bitirmiştir. 

1997 yılından itibaren İngilizce eğitmenliğine başlamış, 2000 yılından itibaren Özel İzmir Eğitim Kurumları, Özel Başarı Eğitim Kurumları, Özel Deniz Yabancı Dil Kursu, Özel Yeni Adım Yabancı Dil Kursu ve Özel Park Akademi Yabancı Dil Kursunda İngilizce Öğretmenliği, Bölüm Başkanlığı ve idarecilik görevlerinde bulunmuştur. 2012 yılından beri Akademi Bostanlı'daki İngilizce öğretmenliği ve idarecilik görevlerine devam etmektedir. 

ALDIĞI MESLEKİ EĞİTİM VE SEMİNERLER

Teaching English to Young Learners

Teaching Speaking

Teaching Reading and Writing to Adults

Class Management

Time Management

İngilizce Öğretiminde Çoklu Zeka

Etkin Takım Çalışması

Çağdaş Profesyonellik

Çoklu Zeka Teorileri

Müzik Terapisi

Eğitimde Drama

Yabancı Dilde drama ve oyun

Çocuklar için İngilizce eğitiminde verim arttırıcı önlemler

bottom of page